• En
 • ساعت : ۱۰:۱۱:۲۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۹/۳۰ 
 • تعداد بازدید : 1380
    /  4
مهندس دولتی با حضور در جلسه با دستگاههای خدمات رسان استان اصفهان: در فاز نخست پروژه GNAF،در نیمی از كشور سرویس ارائه می شود.

مهندس دولتی با حضور در جلسه با دستگاههای خدمات رسان استان اصفهان: در فاز نخست پروژه GNAF،    در نیمی از کشور سرویس ارائه می شود.

در راستای پیاده سازی پروژه GNAF و بررسی مشکلات  پروژه با دستگاههای خدمات رسان جلسه ای با حضور سرپرست اداره کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست و نمایندگان دستگاههای خدمات رسان در استان اصفهان برگزار شد  .

همزمان با 27 آذر 98  این نشست تخصصی با حضور دستگاههای خدمات رسان استان اصفهان  (آبفا ، گازوبرق ) در سالن شهید کیانی اداره کل پست استان اصفهان در راستای پیاده سازی پروژه GNAF و بررسی مشکلات پروژه در شهرهای شاهین شهر ، گلپایگان و گز برگزار شد .

دولتی در این جلسه ضمن تشریح پروژه ملی   GNAF مشکلات پروژه را عدم وجود نقشه های  پارسل بندی و به روز اکثر شهر ها و عدم همکاری سایردستگاههای خدمت رسان در خصوص عدم انطباق اشتراکهای خود با کدپستی ده رقمی دانست .

وی در اختیار داشتن نقشه های دقیق و پارسل بندی شده را یکی از دیگر از الزامات پیشبرد پروژه جی نف مطرح کرد و گفت: از مجموع 1275 شهر کشور، تا پایان امسال اطلاعات 257 شهر ژئوکد ( تعیین موقعیت جغرافیایی مکان روی نقشه) می شود و در صورت تامین نقشه بقیه شهرها، شرکت ملی پست آماده است تا سال آینده نقشه تمامی شهرهای ایران را ژئوکد کند.

در این جلسه کارشناسان دستگاههای خدمات رسان حاضر در جلسه مشکلات پیش رو در پروژه را مطرح نمودند .

سرپرست اداره کل جغرافیائی و اطلاعات مکانی کشور در این سفر یکروزه به اصفهان همچنین با معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان ، کارکنان اداره کدگذاری پست استان و پیمانکاران بخش خصوصی نیز جلساتی داشت .

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/07/30 10:41
  V5.5.5.0