• En
 • ساعت : ۸:۲۳:۵۹
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ 
 • تعداد بازدید : 399
    /  3
در نشست هیات مدیره در حوزه معاونت فناوری: معاون وزیر و مدیرعامل با اعطای لوح تقدیر از تلاش ها و زحمات معاون فناوری و مدیران حوزه، قدردانی نمودند.

در نشست دیروز هیات مدیره شرکت ملی پست که با هدف بحث و بررسی روند پیشرفت پروژه های طرح ستاپ حوزه فناوری برگزار شد، طراحی سرویس های جدید الکترونیکی مورد تاکید قرار گرفت.

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل در این نشست که در معاونت فناوری برگزار شد، گفت: سرویس های جدید باید براساس شناخت دقیق از نیازهای بازار و خواسته های مشتریان و براساس قابلیت ها و ظرفیت های حوزه فناوری باشد.

حسین نعمتی افزود: ضروری است شرکت ملی پست -به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دولتی- تعیین کننده پروتکل های همکاری با سایر سازمان هایی که خدمات نیابتی آنها توسط پست ارایه می شود، باشد.

وی با تاکید بر اهمیت جایگاه روابط عمومی و تبلیغات در پیشبرد اهداف شبکه پستی، خواستار توسعه و گسترش فعالیت های این حوزه بر مبنای بهره گیری بیشتر از فناوری اطلاعات شد.

مدیرعامل اهمیت امنیت اطلاعات در فضای سایبری موجود را یادآور شد و افزود: در جامعه امروز که داشتن اطلاعات و بانک های اطلاعاتی یکی از مهمترین و ارزشمندترین سرمایه ها به شمار می آید، لازم است سیستم های حفاظت از این سرمایه ها نیز با دقت انتخاب و به کار گرفته شود.

سیدمیثم حسینی لر معاون فناوری در این نشست ضمن تشریح اقدامات انجام شده در راستای تامین تجهیزات سخت افزاری لازم به منظور مکانیزاسیون کامل نقاط مبادله پستی توسط حوزه فناوری، افزود: در شرایط جدید شرکت و حرکت به سمت پیاده سازی ستاپ، ایجاد یکپارچگی بین نرم افزارها و  توسعه سامانه­ های نرم ­افزاری از مهمترین اقدامات این حوزه به شمار می آید.  

 

در پایان، مدیرعامل با اعطای لوح تقدیر به معاون فناوری و مدیران این حوزه، از تلاش ها و  زحمات آنها قدردانی به عمل آورد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/26 11:41
  V5.5.5.0