• En
 • ساعت : ۱۰:۴۱:۴۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۴ 
 • تعداد بازدید : 100
یازدهمین جلسه كمیته تخصصی پروژه اقتصاد مقاومتی GNAF در استان یزد

در یازدهمین جلسه کمیته تخصصی پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف (G-NAF) استان یزد، دستگاه‌های اجرایی در خصوص نحوه تبادل اطلاعات و به روز رسانی اقلام اطلاعاتی با اداره کل پست استان به توافق رسیدند.

 

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست در این جلسه که به منظور بررسی پیشرفت مصوبات و برنامه‌های ابلاغی مدیریت نشانی مکان محور استان تشکیل شد، به تشریح زیرساخت‌های پیاده سازی طرح، راهکارها و شرایط موجود به منظور تسریع در تحقق جی نف پرداخت.

کاوه دولتی گفت: پست با برخورداری از بانک اطلاعات کد پستی ده رقمی، از سوی دولت به عنوان متولی اصلی استاندارد سازی آدرس‌ها و نشانی‌های کشور شناخته شده است.

اکرم فداکار معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد و رئیس کمیته جی نف استان نیز با اشاره به ظرفیت مطلوب موجود، خواستار استفاده بهینه از ظرفیت های کارگروه‌ها و هماهنگ بودن بیشتر اعضا در اجرا و بهره برداری از این پروژه و همچنین تسریع در بهره برداری، یکپارچه سازی و انطباق کامل کدپستی توسط دستگاه‌های خدمات رسان و شهرداری‌ها شد.

در ادامه، نحوه اتصال دستگاه های خدمات رسان و شهرداری‌ها به شبکه ملی اطلاعات به منظور ارایه سرویسهای جی نف به صورت برخط، میزان انطباق کدهای پستی در بانک اطلاعاتی مشترکین دستگاه‌های خدمات رسان و همچنین میزان پیشرفت نامگذاری معابرفاقد نام و تعیین شماره پلاک شهرداری برای ساختمان‌های فاقد پلاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پس از طرح مشکلات موجود ازسوی دستگاه‌های خدمات رسان و شهرداری یزد مبنی بر متصل نبودن به شبکه ملی اطلاعات؛ چگونگی نحوه تبادل اطلاعات و به روزرسانی اقلام اطلاعاتی با پست استان ضمن رعایت الزاماتی، مورد توافق طرفین قرار گرفت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/26 11:41
  V5.5.5.0