• En
 • ساعت : ۱۰:۱:۲۶
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۳/۲۰ 
 • تعداد بازدید : 122
    /  2
نشست تخصصی كارگروه پروژه GNAF با حضور مهندس دولتی در استانداری قم

اجرای پروژه GNAF  گام مهمی در راستای اهداف دولت الکترونیک است

 

 

 

 

 

 

 

در این نشست که روز گذشته با حضور کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور، ابوالفضل باقری منش مدیرکل پست استان قم و مدیران کل دستگاههای اجرایی در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، محمدرضا گروسی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بر ضرورت همکاری همه جانبه دستگاههای اجرایی همکار با پروژه GNAF تأکید کرد.

وی ضمن قدردانی از همکاری پست و سازمان های خدمات دهنده برای تشکیل پایگاه اطلاعات نشانی مکان محور، خاطرنشان کرد: انطباق کدهای نوسازی شهرداری، اشتراکات آب، برق و گاز با کدهای پستی، گام مهمی در راستای بهره برداری مردم از سرویس های غیرحضوری و نیل به اهداف دولت الکترونیک است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم افزود: با توجه به پایلوت بودن استان قم امیدوارم به زودی شاهد بهره برداری از امکانات این سرویس در استان باشیم.

کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور نیز ضمن اشاره به اهمیت همکاری دستگاههای اجرایی گفت: برابر با آیین نامه و در بستر شبکه ملی اطلاعات (NIX) پس از عقد تفاهم نامه با کلیه دستگاه های دولتی، خدمات به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

وی با تشریح دقیق اهداف و برنامه های پروژه GNAF در کشور یادآوری کرد: سرویس های مبتنی بر آدرس در این پروژه از طریق روشهای " کدپستی به آدرس"و" کدپستی به مختصات جغرافیائی" انجام می پذیرد.

ابوالفضل باقری منش مدیرکل پست استان قم نیز در این نشست گزارشی از فعالیتهای انجام گرفته در قالب این پروژه ارائه کرد و خواستار همکاری هرچه بیشتر همه دستگاههای اجرایی ذیربط با این پروژه شد.

در ادامه سایر مدیران کل به ارائه نظرات و پیشنهادات خود در خصوص چگونگی افزایش همکاریها و پیشبرد اهداف این پروژه پرداختند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/26 11:41
  V5.5.5.0