• En
 • ساعت : ۸:۳۱:۷
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ 
 • تعداد بازدید : 73
    /  3
جلسه هم اندیشی شركت ملی پست با فاوای شهرداری كلان شهرهای كشور برای ارتقا و گسترش مشاركت در زمینه های كاربردی GNAF

جلسه هم اندیشی شرکت ملی پست با فاوای شهرداری کلان شهرهای کشور برای ارتقا و گسترش مشارکت در زمینه های کاربردی GNAF

 

 

این جلسه باحضور دکتر قادری و مهندس دولتی از شرکت ملی پست و مهندس فرجود و همراهی معاونین فناوری اطلاعات فاوای شهرداری کلان شهرهای کشور از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

 

 

محمدرضا قادری ابتدا با تشریح اقدامات انجام شده در راستای عملیاتی شدن پروژه GNAF و چالش‌های پیش رو در بسیاری از شهرهای کشور، افزود: تداوم همکاری پست با شهرداری کلان شهر تهران و تعامل سازنده در راستای پیشبرد این پروژه، می‌تواند به عنوان الگویی موفق در سایر کلان شهرهای کشور به کار گرفته شود.

وی از مکان‌های فاقد پلاک و محله‌های بدون نام یا هم نام در برخی شهرهای کشور به عنوان یکی از مشکلات اساسی در پیشبرد پروژه جی نف یاد کرد و افزود: از ظرفیت شبکه توزیع پست می‌توان به منظور توزیع پلاک ساختمان‌های بدون پلاک و کمک به تسریع در پیاده سازی پروژه جی نف و بهره مندی از خدمات ارزنده آن استفاده کرد.

مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور نیز در این جلسه ضمن تشریح اهداف کلان پروژه GNAF و چالش‌های موجود در تحقق کامل پروژه، گفت: در حال حاضر حدود ۵۳ درصد مکان‌های کشور را معابر بی‌نام وساختمان‌های بدون پلاک تشکیل می دهند.

کاوه دولتی دسترسی نداشتن به لایه‌های اطلاعاتی به روز از قبیل لایه محلات، پارسل و معابر شهر را از دیگر موانع جدی پیشبرد این پروژه عنوان کرد و افزود: گسترش همکاری پست و شهرداری می‌تواند راهگشای این مشکلات باشد.

محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران نیز در این جلسه به تشریح دست آوردهای مثبت همکاری پست با شهرداری تهران پرداخت و گفت: در سایه این همکاری، گام‌های موثری در راستای اجرایی کردن زمینه‌های کاربردی جی نف برداشته شده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/06/26 11:41
  V5.5.5.0