• En
 • ساعت : ۹:۳۱:۴۰
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ 
 • تعداد بازدید : 104
    /  2
استاندارتهران: دستگاه‌های اجرایی مكلف به همكاری با پست در پیشبرد GNAF هستند

استاندار تهران از تمامی دستگاه‌های اجرایی استان تهران خواست، به منظور پیشبرد پروژه ملی GNAF با شرکت ملی پست همکاری کنند.

 

در جلسه ای که عصر روز دوشنبه با حضور انوشیروان محسنی بند‌پی استاندار تهران، کاوه دولتی مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور، مهدی مقصودی مدیرکل پست استان تهران و اعضای کارگروه کمیته تخصصی جی‌نف برگزار شد، بر اهمیت و تسریع در تکمیل پروژه GNAF تاکید شد.

 

 

 

انوشیروان محسنی بند‌پی، از جی‌نف به عنوان یکی از پروژه‌‌های اقتصاد مقاومتی یاد کرد و افزود: برقراری ارتباط سیستمی اطلاعات مکانی تمامی بانک‌ها، فراهم شدن امکان تصمیم‌‌گیری‌های آگاهانه بر اساس تحلیل داده‌های مکانی، اتصال اطلاعات مکانی به نقشه های پارسل‌بندی شده بر اساس کلید مشترک کدپستی و ایجاد زمینههای اشتغال‌زایی و کسب و کارهای بومی در زمینه نشانی مکان محور را از جمله مزایای این پروژه برشمرد.

مدیرکل جغرافیایی و اطلاعات مکانی کشور  نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات و چالش‌های پیشبرد این پروژه؛ گزارشی در خصوص مراحل اجرا، میزان پیشرفت پروژه و موانع و مشکلات موجود ارایه کرد.

کاوده دولتی افزود: دستیابی به اهداف و کاربردهای این پروژه شامل سرویسهای قابل ارایه به دستگاه‌‌های دولتی (G2G)، سرویس های قابل ارایه به بخش خصوصی (G2B) و سرویس های قابل ارایه به عموم مردم (G2C) است که از طریق سرویسهای نشانی مکان‌محور امکان پذیر می‌شود.

سپس استاندار تهران در خصوص نیازهای طرح gnaf بر اساس تعاملات میان دستگاهی مباحثی مطرح و در نهایت کلیه درخواست های شرکت پست مورد تایید قرار گرفت و مصوبات جلسه نیز بر اساس چالش های مطروحه از سوی آقای مهندس دولتی تبیین گردید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/11/01 11:15
  V5.5.5.0