• En
 • ساعت : ۱۳:۵۰:۵۳
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ 
 • تعداد بازدید : 219
    /  2
تفاهم‌نامه بین پست و آبفا؛ گامی مهم در خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مشتركان و تكمیل پروژه GNAF

تفاهم‌نامه بین پست و آب و فاضلاب؛  گامی مهم در خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مشترکان آب و فاضلاب و تکمیل پروژه GNAF

 

 

 

 

 

 

رمضانعلی سبحانی‌فر مدیرعامل شرکت ملی پست در این مراسم با اشاره به اینکه تبادل اطلاعات مکان محور، فرصت مناسبی برای ارایه خدمات مطلوب‌تر به مشترکان آب و فاضلاب فراهم می‌آورد، افزود: تکمیل و به‌روز‌ رسانی نقشه‌های مورد نیاز پروژه ملی جی‌نف، گامی مهم در راستای بهره‌برداری همه دستگاه‌های خدمات‌رسان از این پروژه به شمار می‌آید و نقش مهمی در کاهش هزینه‌ها، شفاف‌سازی و کاهش بروکراسی اداری، بهبود کیفیت و سرعت خدمات‌رسانی دارد.

وی تصریح کرد: به موجب این تفاهم‌نامه، ارایه نشانی استاندارد و کدپستی توسط پست به شرکت آب و فاضلاب، تبادل اطلاعات نقشه توسط طرفین تفاهم نامه و انطباق کدپستی بر روی پارسل های نقشه توسط پست و ارایه آن به شرکت آّب و فاضلاب انجام می‌شود.

معاون وزیر با تاکید بر اینکه دولت، دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی را مکلف به برون‌سپاری خدمات اجرایی کرده است، افزود: با توجه به گستردگی و پراکندکی واحدهای پستی در تمامی نقاط شهری و روستایی کشور و شبکه گسترده و مویرگی توزیع، آماده‌ایم تا انواع خدمات مورد نیاز مردم را به نیابت از شرکت آب و فاضلاب ارایه دهیم.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب نیز در این مراسم گفت: دو شرکت دولتی آب و فاضلاب و پست با اشتراک‌گذاری داده های اطلاعاتی مکان محور، فرصت‌های جدید خدمت‌گذاری را در راستای تحقق دولت الکترونیک فراهم می‌آورند.

حمیدرضا جانباز با اشاره به اینکه تبادل این اطلاعات و به‌روزرسانی نقشه‌ها، نخستین گام همکاری‌های دوجانبه است، خواستار تشکیل کارگروه مشترکی با حضور کارشناسان و مدیران دو طرف، در استان‌ها شد تا زمینه‌ همکاری‌هاب بیشتر بررسی شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  مديريت جغرافيايي واطلاعات مکانی کشور: نیلوفر-شهیدقندی/15587/خیابان هویزه/ پلاک 1

  آخرین بروزرسانی سایت : 1400/02/08 14:03
  V5.5.5.0